Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Furnizare paine

Număr anunț
SCN1105905
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
DANIS COM EX PROD SRL (CUI 4945368)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.900 RON
Valoare atribuită
4 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
27.04.2022 18:12
Anunț de atribuire
SCNA1071768
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145370

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CRISTIPAN ACTIV SRL CUI RO 16690837

Valoare atribuită

4 RON

din 240.900 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 240.896 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.