Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 76,4% sub estimat

Achizitie Utilaje agricole – 3 loturi

Număr anunț
CN1047962
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
16120000-2 · Grape, grape cu cutite, cultivatoare, masini de plivit sau prasitoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152.000 RON
Valoare atribuită
272.000 RON 76,4% sub estimat
Data publicării
07.10.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1094113
Termen limită
14.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 195-552345
Documentație de atribuire
DF1161193

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 1.152.000 RON Adjudecat: 272.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Grapa cu discuri tractata 272.000 RON S.C. NHR AGROPARTNERS S.R.L. 272.000 RON
2 Agregat complex de pregatire a terenului 646.000 RON Anulat
3 Remorca 234.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

272.000 RON

din 1.152.000 RON estimat 76,4%

Adjudecat la 23,6% din estimat · economie 880.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.