Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare ghete cu siret pentru vara barbati femei politie de frontiera - tinuta de clasa
- Număr anunț
- SCN1105880
- Autoritate contractantă
- Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
- Furnizor / câștigător
- LENOX PROD SRL (CUI 18163841)
- Cod CPV
- 18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.400 RON
- Valoare atribuită
- 253.440 RON
- Data publicării
- 27.04.2022 13:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1071443
- Termen limită
- 06.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145306
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru, contract subsecvent incaltaminte-signed.pdf
- caiet de sarcini incaltaminte clasa-signed.pdf
- Documentatia de atribuire incaltaminte- sectiunea I-signed.pdf
- FisaDate_DF1145306.pdf
- formulare incaltaminte.docx.p7s
- instructiuni incaltaminte clasa.docx.p7s
- Specificatie tehnica nr 14 PF din 2007 Ghete cu siret pentru vara femei-signed.pdf
- Specificatie tehnica nr 9 PF din 2013 - Ghete cu siret pentru vara barbati-signed.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LENOX PROD SRL CUI RO 18163841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
N.G.M. COMPANY SRL CUI RO 8595079
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BOCANCI.COM S.R.L. CUI RO43675710
Valoare atribuită
253.440 RON
din 134.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro