Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,0% sub estimat

Achiziţionare materiale de protecţie sanitară, măşti medicale II și soluție dezinfectantă în cadrul proiectului „Dotarea unităţilor de învăţământ din comuna Şcheia, judeţul Iaşi cu echipamente specifice pentru gestionarea crizei sanitare cauzate de SARS-Cov-2”

Număr anunț
SCN1105878
Autoritate contractantă
Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.840,75 RON
Valoare atribuită
28.503,12 RON 86,0% sub estimat
Data publicării
27.04.2022 12:56
Anunț de atribuire
SCNA1073747
Termen limită
06.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145032

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
KYNITA SRL CUI 7485809
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RONTESA COM S.R.L. CUI RO8575721
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

28.503,12 RON

din 203.840,75 RON estimat 86,0%

Adjudecat la 14,0% din estimat · economie 175.337,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.