Atribuită
Anunț de participare
ECHIPAMENTE Centrul 3 - Centru de cercetare pentru reciclarea deșeurilor în cadrul proiectului cu titlul: Excelență și implicare în dezvoltarea inteligentă bazată pe cercetare și inovare la Universitatea Dunărea de Jos din Galați (UDJG) – DINAMIC
- Număr anunț
- CN1047934
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- NANOSYSTEMS MC SRL (CUI 36738492)
- Cod CPV
- 38511000-0 · Microscoape electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.370 RON
- Valoare atribuită
- 924.000 RON
- Data publicării
- 07.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094529
- Termen limită
- 09.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 195-552116
- Documentație de atribuire
- DF1161059
Documente
Documentația de atribuire
- 7_Formular de oferta__Echipamente DINAMIC 3-semnat.docx.p7s
- 7_Formulare DIVERSE__Echipamente DINAMIC 3-semnat.docx.p7s
- 7_Formular propunere financiara_Echipamente Corp J-semnat.xlsx.p7s
- 7_Formular Propunere tehnica Echipamente Corp J-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1161059.pdf
- Model de contract de furnizare-semnat.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492
Valoare atribuită
924.000 RON
din 924.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro