Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Tamburi liberi utilaje miniere
- Număr anunț
- CN1047914
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533.340 RON
- Valoare atribuită
- 395.070 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2022 08:19
- Anunț de atribuire
- CAN1095511
- Termen limită
- 07.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161098
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GEROM INTERNATIONAL SA CUI RO 6858926
Valoare atribuită
395.070 RON
din 533.340 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 138.270 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.