Atribuită Anunț de participare

Furnizarea si distributia merelor, laptelui, produselor lactate şi produselor de panificaţie pentru preşcolarii din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate şi particulare acreditate şi pentru elevii din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi particular din judetul Botosani, pentru anul scolar 2022-2023, pentru Zona 7 FLAMANZI - Produse panificaţie;

Număr anunț
CN1047925
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
CASA PAINII SRL (CUI 6257209)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224.515,06 RON
Valoare atribuită
449.030,12 RON
Data publicării
05.10.2022 09:20
Anunț de atribuire
CAN1094613
Termen limită
10.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1160954

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CASA PAINII SRL CUI RO 6257209

Valoare atribuită

449.030,12 RON

din 224.515,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.