Anulată
Anunț de participare
Furnizare de energie electrică și gaze naturale
- Număr anunț
- CN1047911
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.307.156,40 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 07.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092846
- Termen limită
- 10.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 195-552169
- Documentație de atribuire
- DF1161049
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 46.307.156,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Acord cadru de furnizare energie electrică pentru imobilele … | 17.755.556,40 RON | Anulat | — |
| 2 | : Acord-cadru de furnizare gaze naturale pentru imobilele aflat… | 28.551.600 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.