Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat
Servicii de întreținere, reparații și asigurarea pieselor de schimb, înlocuire a imaginilor virtuale din biblioteca TIP, relocare și punere în funcțiune, servicii de dezafectare a instalațiilor radiologice în conformitate cu normele CNCAN pentru echipamentele cu raze “X” tip Smith – Heimann din dotarea CNAB
- Număr anunț
- CN1047908
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.420.263,91 RON
- Valoare atribuită
- 489.040 RON 79,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094322
- Termen limită
- 09.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 195-554384
- Documentație de atribuire
- DF1161002
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Valoare atribuită
489.040 RON
din 2.420.263,91 RON estimat
79,8%
Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 1.931.223,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.