Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat

Multifuncțională laser color, format A3 - 900 bucăți

Număr anunț
CN1047905
Autoritate contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15586731)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.570.000 RON
Valoare atribuită
5.323.608 RON 19,0% sub estimat
Data publicării
07.10.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1095078
Termen limită
16.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 195-554272
Documentație de atribuire
DF1161012

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Q'NET INTERNATIONAL CUI RO28672605
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

5.323.608 RON

din 6.570.000 RON estimat 19,0%

Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 1.246.392 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.