Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Aparate de masura si control
- Număr anunț
- CN1047993
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38341300-0 · Instrumente de masurare a marimilor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373.128 RON
- Valoare atribuită
- 323.400 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094801
- Termen limită
- 16.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 196-557569
- Documentație de atribuire
- DF1161209
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRADE EUROPE INTERNATIONAL SRL CUI 32652363
Valoare atribuită
323.400 RON
din 373.128 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 49.728 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.