Atribuită
Anunț de participare
Acord - Cadru Achizitie - reactivi analizoare
- Număr anunț
- CN1047991
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.516.661,76 RON
- Valoare atribuită
- 14.679.201,76 RON
- Data publicării
- 08.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097079
- Termen limită
- 11.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 196-555237
- Documentație de atribuire
- DF1161008
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 14.679.201,76 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet reactivi analizor Unyvero | — | — | |
| 2 | Pachet reactivi analizor RT-PCR VitaPCR | — | — | |
| 3 | REACTIVI COBAS 6000 <c 501> / INTEGRA | — | ROCHE ROMANIA | 7.011.327,76 RON |
| 4 | Pachet reactivi analizor Sanasol | — | Anulat | — |
| 5 | Pachet reactivi analizor DIRUI H-100 | — | DDS Diagnostic | 6.792 RON |
| 6 | Pachet reactivi analizor Veryfy Now | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 5.829.198 RON |
| 7 | Pachet reactivi analizor ROTEM | — | PRION POCT | 1.353.600 RON |
| 8 | Pachet reactivi analizor Mindray 430 | — | BIVARIA GRUP S.R.L. | 478.284 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Valoare atribuită
14.679.201,76 RON
din 13.516.661,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro