Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de servicii de servicii de spalatorie auto pentru autovehiculele din parcul auto al Primariei Municipiului Arad
- Număr anunț
- CN1047984
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- DELIA IMPEX SRL (CUI 10369049)
- Cod CPV
- 50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616.000 RON
- Valoare atribuită
- 683.226,89 RON
- Data publicării
- 06.10.2022 09:23
- Anunț de atribuire
- CAN1093961
- Termen limită
- 07.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161227
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU SPALATORIE.pdf
- CAIET SARCINI SPALATORIE.pdf
- CONTRACT SUBSECVENT SPALATORIE.pdf
- FisaDate_DF1161227.pdf
- FORMULARE SPALATORIE AUTO.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELIA IMPEX SRL CUI 10369049
Valoare atribuită
683.226,89 RON
din 616.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro