Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat
Autovehicule utilitare
- Număr anunț
- CN1047977
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ROADHILL AUTOMOTIVE SRL (CUI 15584218)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648.813,90 RON
- Valoare atribuită
- 130.422 RON 79,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2022 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1094764
- Termen limită
- 08.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161020
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL CUI RO15584218
Valoare atribuită
130.422 RON
din 648.813,90 RON estimat
79,9%
Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 518.391,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.