Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare Sistem de e-ticketing în cadrul proiectului ”Sistem integrat de plata a serviciilor comunitare (inclusiv transport public)”, cod SMIS 127370
- Număr anunț
- CN1047975
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- RADCOM S.A. (CUI 3939511)
- Cod CPV
- 30144200-2 · Distribuitoare automate de bilete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.376.894,63 RON
- Valoare atribuită
- 3.372.888,12 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096889
- Termen limită
- 14.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 196-555281
- Documentație de atribuire
- DF1161134
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
Valoare atribuită
3.372.888,12 RON
din 3.376.894,63 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.006,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.