Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
ACHIZITIONARE DE ALBUMINUM HUMANUM
- Număr anunț
- CN1047960
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33141540-7 · Albumina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.204.435 RON
- Valoare atribuită
- 2.992.035 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093512
- Termen limită
- 09.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 195-552367
- Documentație de atribuire
- DF1161254
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 3.204.435 RON Adjudecat: 2.992.035 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albuminum humanum, Sol perf, 20%, Fl x 100ml | 1.981.875 RON | FARMEXIM S.A. | 1.814.025 RON ↓8,5% |
| 2 | Albuminum humanum, Sol perf, 20%, Fl x 50ml | 1.222.560 RON | FARMEXIM S.A. | 1.178.010 RON ↓3,6% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
2.992.035 RON
din 3.204.435 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 212.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.