Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Furnizare echipamente „Dezvoltarea unei rețele de stații de transport public local inteligente și autonome (Intelli Bus Hub Net)”, Cod SMIS 128914

Număr anunț
CN1047982
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
SCOPE SYSTEMS S.R.L. (CUI 41941093)
Cod CPV
44212321-5 · Adaposturi pentru statiile de autobuz (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.664.617,83 RON
Valoare atribuită
8.260.390,28 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
08.10.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1100924
Termen limită
14.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 196-555282
Documentație de atribuire
DF1161175

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923

Valoare atribuită

8.260.390,28 RON

din 8.664.617,83 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 404.227,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.