Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Contract de achizitie combina de recoltat cereale paioase
- Număr anunț
- CN1048078
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
- Cod CPV
- 16300000-8 · Seceratoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797.703 RON
- Valoare atribuită
- 649.000 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094326
- Termen limită
- 16.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 199-562097
- Documentație de atribuire
- DF1161425
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NHR AGROPARTNERS S.R.L. CUI RO 11946536
Valoare atribuită
649.000 RON
din 797.703 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 148.703 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.