Atribuită
Anunț de participare
Service titratoare Karl Fischer
- Număr anunț
- SCN1106012
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 29.04.2022 11:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1073114
- Termen limită
- 16.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145486
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL CUI RO 26157581
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro