Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie Oxigen medicinal lichid, oxigen medicinal comprimat și servicii conexe
- Număr anunț
- SCN1105983
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218.310 RON
- Valoare atribuită
- 218.083 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2022 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1069999
- Termen limită
- 09.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145446
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Subcontractanți 1
KLACSKA ROMANIA SRL CUI RO15732225
Valoare atribuită
218.083 RON
din 218.310 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 227 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.