Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Achizitia Camion de Pompieri

Număr anunț
CN1048161
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.336,13 RON
Valoare atribuită
790.625 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
13.10.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1096246
Termen limită
07.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 199-562483
Documentație de atribuire
DF1161488

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

790.625 RON

din 840.336,13 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 49.711,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.