Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Vaccinuri pentru uz veterinar

Număr anunț
SCN1106077
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.960 RON
Valoare atribuită
173.060 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
02.05.2022 09:42
Anunț de atribuire
SCNA1071388
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145617

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 176.960 RON Adjudecat: 173.060 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Vaccin anticărbunos (fl. 100 dz) - 600.000 dz 49.200 RON
2 Tuberculină A - 70.000 dz (10. 000 doze - flacoane de 10 doze;… 51.100 RON ROMVAC COMPANY 50.400 RON ↓1,4%
3 Tuberculină B - 70.000 dz (10. 000 doze - flacoane de 10 doze;… 46.900 RON FARMAVET 92.900 RON
4 Vaccin antirabic (fl. 10 dz) - 16.000 doze 29.760 RON ANTEM TOTAL TRADING 29.760 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

173.060 RON

din 176.960 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 3.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.