Atribuită Anunț de participare

Servicii de aplicare de tratamente fitosanitare pentru boli si daunatori prin combatere avio in municipiul Drobeta Turnu Severin

Număr anunț
SCN1106074
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
MADERIS TRADING SRL (CUI 14944629)
Cod CPV
60441000-1 · Servicii de pulverizare aeriana (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Valoare atribuită
195.000 RON
Data publicării
02.05.2022 09:23
Anunț de atribuire
SCNA1072265
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145615

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MADERIS TRADING SRL CUI RO 14944629

Valoare atribuită

195.000 RON

din 195.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.