Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

MATERIAL LEMNOS PENTRU CONSTRUCTII

Număr anunț
SCN1106051
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343.250 RON
Valoare atribuită
325.965 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
02.05.2022 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1073247
Termen limită
24.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145586

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MIOR SRL CUI RO 1966145
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DOR INVEST S.R.L. CUI RO 7712898

Valoare atribuită

325.965 RON

din 343.250 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 17.285 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.