Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare -materiale sanitare – vata medicala
- Număr anunț
- CN1048342
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.500 RON
- Valoare atribuită
- 103.328 RON
- Data publicării
- 14.10.2022 14:41
- Anunț de atribuire
- CAN1098298
- Termen limită
- 15.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1162011
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI vata-semnat.docx.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.zip.p7m
- FisaDate_DF1162011.pdf
- FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRAD-RO SRL CUI RO13920524
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Valoare atribuită
103.328 RON
din 87.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro