Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
Servicii funerare în vederea înhumării persoanelor fără aparținători, fără susținător sau persoane neidentificate care decedează pe raza Municipiului București
- Număr anunț
- CN1048277
- Autoritate contractantă
- Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
- Furnizor / câștigător
- BELIGI SRL (CUI 31968296)
- Cod CPV
- 98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.780.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.898.000 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100564
- Termen limită
- 17.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 201-572182
- Documentație de atribuire
- DF1161767
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BELIGI SRL CUI 31968296
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALEX EUROPASS SRL CUI 35165729
Valoare atribuită
2.898.000 RON
din 3.780.000 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 882.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.