Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Reabilitarea Colegiului Tehnic "Traian Vuia" - Corp Scoala, Galati - Lucrari suplimentare - Refacere instalatie interioara distributie agent termic

Număr anunț
SCN1106173
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
DREAMS RIVIERA SRL (CUI 31843403)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.437,86 RON
Valoare atribuită
147.632,32 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
03.05.2022 10:51
Anunț de atribuire
SCNA1071373
Termen limită
19.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145702

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DREAMS RIVIERA SRL CUI RO31843403

Valoare atribuită

147.632,32 RON

din 149.437,86 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.805,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.