Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Furnizare lemn de foc

Număr anunț
SCN1106166
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
Furnizor / câștigător
STEFLUCIL S.R.L. (CUI 16958930)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344.500 RON
Valoare atribuită
323.700 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
03.05.2022 10:09
Anunț de atribuire
SCNA1070940
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145682

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEFLUCIL S.R.L. CUI RO16958930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DOR INVEST S.R.L. CUI RO 7712898

Valoare atribuită

323.700 RON

din 344.500 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 20.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.