Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Dotări specifice pentru SPITALUL MUNICIPAL DE URGENȚĂ ROMAN, în cadrul proiectului ” Reabilitarea, modernizarea, extinderea și dotarea Ambulatoriului SPITALULUI MUNICIPAL DE URGENȚĂ ROMAN” SMIS 124970
- Număr anunț
- CN1048248
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775.804,38 RON
- Valoare atribuită
- 721.000 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100549
- Termen limită
- 12.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 200-568265
- Documentație de atribuire
- DF1161595
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Asociați 1
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Valoare atribuită
721.000 RON
din 775.804,38 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 54.804,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.