Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Releveu si expertiza tehnica pentru corpul A- ,,Consolidare seismica si renovare energetica moderata- Liceul Malaxa- corpurile A si B, din orasul Zarnesti, judetul Brasov"
- Număr anunț
- SCN1106139
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.700 RON
- Valoare atribuită
- 41.283 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2022 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1073030
- Termen limită
- 16.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145711
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7m
- EXTRAS CF-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1145711.pdf
- IV.4.1 Modul de prezentare al propunerii tehnice-semnat.docx.p7m
- IV.4.2 Modul de prezentare al propunerii financiare-semnat.docx.p7m
- IV.4.3 Modul de prezentare al ofertei-semnat.docx.p7m
- model contract-semnat.docx.p7m
- MODEL FORMULARE-semnat.docx.p7m
- STUDIU GEOTEHNIC CORP A-semnat.pdf.p7m
- VI.3 Informatii suplimentare-semnat.docx.p7m
- VI.4.3 Procedura de contestare-semnat.docx.p7m
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
Valoare atribuită
41.283 RON
din 41.700 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 417 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.