Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
Lucrari: Lot 1 - Sistem de refulare nepoluant grup sonde 31 Filitelnic; Lot 2 - Sistem de refulare nepoluant grup sonde 15 Sadinca
- Număr anunț
- CN1048521
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ROMINSTA SRL (CUI 8391486)
- Cod CPV
- 45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.391.882,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.208.641,79 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2022 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1100163
- Termen limită
- 22.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1162464
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 1.208.641,79 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de refulare nepoluant grup sonde 31 Filitelnic | — | ROMINSTA S.R.L. | 756.175,35 RON |
| 2 | Sistem de refulare nepoluant grup sonde 15 Sadinca | — | MONTREPCOM S.R.L. | 452.466,44 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMINSTA SRL CUI RO 8391486
Valoare atribuită
1.208.641,79 RON
din 1.391.882,23 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 183.240,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.