Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Contract furnizare aeronava bimotor
- Număr anunț
- CN1048438
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- ANZI SOFT SRL (CUI 40900)
- Cod CPV
- 34711100-5 · Avioane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.929.888 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093873
- Termen limită
- 23.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 204-578259
- Documentație de atribuire
- DF1153323
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANZI SOFT SRL CUI RO40900
Valoare atribuită
2.929.888 RON
din 3.500.000 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 570.112 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.