Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
ACHIZIȚIE DE ECHIPAMENTE SI DOTARI NECESARE DERULARII ACTIVITATII MEDICALE IN CADRUL COMPARTIMENTULUI DE PRIMIRI URGENTE AL SPITALULUI CLINIC DE PEDIATRIE PENTRU PROIECTUL „CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE“
- Număr anunț
- CN1048413
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- ULTRASONIC SRL (CUI 16434774)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239.495,80 RON
- Valoare atribuită
- 209.500 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099838
- Termen limită
- 28.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 204-578157
- Documentație de atribuire
- DF1162199
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 210.084,03 RON Adjudecat: 209.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL NR. 1 –ACHIZIȚIE ECOGRAF PORTABIL | 184.873,95 RON | ULTRASONIC | 184.500 RON ↓0,2% |
| 2 | LOTUL NR. 2 – ACHIZIȚIA UNEI STATII CENTRALE DE MONITORIZARE | 25.210,08 RON | DACORUM GRUP | 25.000 RON ↓0,8% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Valoare atribuită
209.500 RON
din 239.495,80 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 29.995,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.