Atribuită
Anunț de participare
Furnizare carburanţi auto pe bază de carduri (benzină şi motorină)
- Număr anunț
- CN1048394
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.860.739,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.419.440 RON
- Data publicării
- 19.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096030
- Termen limită
- 22.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 204-577844
- Documentație de atribuire
- DF1162023
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru de furnizare.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract subsecvent de furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1162023.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
5.419.440 RON
din 2.860.739,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro