Atribuită Anunț de participare

Servicii de curatenie pentru locațiile Delgaz Grid S.A.

Număr anunț
CN1048711
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
INVEST MILENIUM SRL (CUI 14502619)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200.050 RON
Valoare atribuită
14.583.755,03 RON
Data publicării
27.10.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1100782
Termen limită
29.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 209-599243
Documentație de atribuire
DF1162886

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INVEST MILENIUM SRL CUI RO 14502619

Valoare atribuită

14.583.755,03 RON

din 12.200.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.