Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE CONSUMABILE MEDICALE PENTRU BANCA DE CELULE STEM

Număr anunț
CN1048641
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.655.000 RON
Valoare atribuită
2.622.600 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
26.10.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1099329
Termen limită
05.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 209-594024
Documentație de atribuire
DF1162835

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 2.655.000 RON Adjudecat: 2.622.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Punga crioconservare  750 ml 736.560 RON
2 Punga crioconservare  500 ml 978.480 RON
3 Punga crioconservare  250 ml 44.100 RON
4 Solutie crioconservare DMSO 70 ML 296.460 RON CHRONOS TRADE MEDICAL 2.622.600 RON
5 Solutie crioconservare DMSO 100 ML 334.800 RON
6 Lama conexiune sterila 108.000 RON
7 Set tubulatura manifold 60 cm 102.600 RON
8 Pungi vide simple fara solutie, cu perforator, 600 ml 21.600 RON
9 Perforator cu situs 32.400 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.622.600 RON

din 2.655.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 32.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.