Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Contract de furnizare sfoară pentru balotat (fir cu textură artificială)

Număr anunț
SCN1106354
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
19733000-3 · Fir cu textura artificiala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.375,67 RON
Valoare atribuită
153.700,25 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
05.05.2022 11:43
Anunț de atribuire
SCNA1070971
Termen limită
20.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145423

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MAVIPROD SRL CUI RO 6334018
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NIMAR SRL CUI RO 6626659

Valoare atribuită

153.700,25 RON

din 159.375,67 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 5.675,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.