Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat

Activitatea de intretinere periodica si curenta cu asigurarea pieselor de schimb necesare repararii parcului auto, precum si efectuarea Inspectiei Tehnice Periodice pentru Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Oradea

Număr anunț
SCN1106311
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.576 RON
Valoare atribuită
63.960 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
05.05.2022 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1071163
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146049

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO BARA & CO SRL CUI RO 6733663
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

63.960 RON

din 87.576 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 23.616 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.