Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI in cadrul proiectului initulat <AMENAJARE CENTRU CIVIC, COMUNA INTREGALDE, JUD. ALBA>

Număr anunț
SCN1106474
Autoritate contractantă
COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
Furnizor / câștigător
STEIN KONSTRUCT SRL (CUI 15831040)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.246,96 RON
Valoare atribuită
197.288,02 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
06.05.2022 18:05
Anunț de atribuire
SCNA1071894
Termen limită
20.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146328

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEIN KONSTRUCT SRL CUI RO 15831040
Terți susținători 1
DUPEX SRL CUI RO 1770555
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

197.288,02 RON

din 225.246,96 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 27.958,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.