Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Blandiana, Judetul Alba
- Număr anunț
- PC1002001
- Autoritate contractantă
- Comuna Blandiana (CUI 4562303)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 277.960,10 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2022 17:04
- Anunț de atribuire
- PCA1001836
- Termen limită
- 24.05.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1146421
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL CUI RO 33372272
Valoare atribuită
277.960,10 RON
din 375.000 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 97.039,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.