În evaluare Anunț de participare

Contractarea unei finantari rambursabile interne pentru finantarea investitiilor publice de interes local, in valoare de 6.195.000 lei cu o maturitate de 5 ani ( 6 luni perioada de gratie si 54 de luni perioada de rambursare )

Număr anunț
CN1048818
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Cod CPV
66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.195.000 RON
Data publicării
28.10.2022 19:01
Termen limită
06.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 210-603099
Documentație de atribuire
DF1162931

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.