Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

Furnizare echipament de protectie si de joc hochei pe gheata seniori CSM Corona Brasov, an 2022 (sezon competițional 2022 - 2023)

Număr anunț
SCN1106423
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
TAXICOM SPORT SRL (CUI 32491950)
Cod CPV
37411200-4 · Echipament de patinaj si de hochei pe gheata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346.264 RON
Valoare atribuită
331.595 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
06.05.2022 09:47
Anunț de atribuire
SCNA1070458
Termen limită
18.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146180

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAXICOM SPORT SRL CUI 32491950

Valoare atribuită

331.595 RON

din 346.264 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 14.669 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.