Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat

Tractoare forestiere 4 x 4 în leasing financiar pentru 24 luni, inclusiv servicii de leasing financiar, servicii de asigurare obligatorie (RCA) pentru 12 luni, servicii de asigurare facultativă (CASCO) pentru 24 de luni - DS Tulcea

Număr anunț
CN1048723
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI 5368365)
Cod CPV
16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089.000 RON
Valoare atribuită
1.053.137,28 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
27.10.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1095607
Termen limită
25.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 209-594727
Documentație de atribuire
DF1163036

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.089.000 RON Adjudecat: 1.053.137,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tractor forestier 4 x 4 cu o putere minimă de 120 cp 629.500 RON BCR LEASING IFN,IPSO 614.187,36 RON ↓2,4%
2 Tractor forestier 4 x 4 cu o putere minimă de 115 cp 459.500 RON IPSO,BCR LEASING IFN 438.949,92 RON ↓4,5%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308

Valoare atribuită

1.053.137,28 RON

din 1.089.000 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 35.862,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.