Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Echipamente IT.
- Număr anunț
- CN1048989
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.169.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.800.870,50 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096703
- Termen limită
- 12.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 214-613502
- Documentație de atribuire
- DF1163654
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Estimat: 5.169.200 RON Adjudecat: 4.800.870,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Imprimante | 846.000 RON | Mida Soft Business | 841.806 RON ↓0,5% |
| 2 | DESKTOP SI MONITOARE | 1.482.500 RON | Mida Soft Business | 1.449.685 RON ↓2,2% |
| 3 | Laptop | 1.080.000 RON | Mida Soft Business | 1.079.200 RON ↓0,1% |
| 4 | Laptop 1 si tablete | 361.600 RON | Mida Soft Business | 359.770 RON ↓0,5% |
| 5 | Echipamente IT | 177.000 RON | TOP GEOCART S.R.L. | 166.850 RON ↓5,7% |
| 6 | Drone | 200.000 RON | Anulat | — |
| 7 | Echipamente inregistrare | 114.000 RON | Anulat | — |
| 8 | Echipamente periferice | 908.100 RON | Mida Soft Business | 903.559,50 RON ↓0,5% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP GEOCART SRL CUI RO 10274542
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
4.800.870,50 RON
din 5.169.200 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 368.329,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.