Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Aparatură Sterilizare

Număr anunț
CN1042413
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.000 RON
Valoare atribuită
248.875 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
09.05.2022 09:19
Anunț de atribuire
CAN1084183
Termen limită
09.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145853

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

248.875 RON

din 265.000 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 16.125 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.