Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

FURNIZARE TEVI NFM Ø 2ʺ

Număr anunț
CN1042399
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
GEROM INTERNATIONAL SA (CUI 6858926)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870.200 RON
Valoare atribuită
651.776 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
09.05.2022 07:36
Anunț de atribuire
CAN1083327
Termen limită
14.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146337

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

651.776 RON

din 870.200 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 218.424 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.