Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 90,8% sub estimat

Servicii integrate pentru telefonie mobila, date mobile si telefonie fixa

Număr anunț
CN1049115
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094.999,11 RON
Valoare atribuită
100.364,16 RON 90,8% sub estimat
Data publicării
06.11.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1098763
Termen limită
13.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 216-619635
Documentație de atribuire
DF1163547

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

100.364,16 RON

din 1.094.999,11 RON estimat 90,8%

Adjudecat la 9,2% din estimat · economie 994.634,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.