Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Proiectare, executie lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul „Construire ambulatoriu în oraș Popești-Leordeni, cu funcțiune medicală”
- Număr anunț
- CN1049134
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- TERRA GAZ CONSTRUCT SRL (CUI 10376216)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.530.866,66 RON
- Valoare atribuită
- 49.228.115,91 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101879
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 09.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 216-619445
- Documentație de atribuire
- DF1163854
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual + Conditii generale si speciale-semnat.pdf.p7m
- Anexa 1 Grafic implementare-semnat.pdf.p7m
- Anexa 2 Deviz General-semnat.pdf.p7m
- Anexa 3 Studiu geotehni-semnat.pdf.p7m
- Anexa 4 Studiu topograf-semnat.pdf.p7m
- Anexa 5 partea 1-semnat.pdf.p7m
- Anexa 5 partea 2-semnat.pdf-semnat.rar.p7m
- Anexa 5 partea 3-semnat.pdf.p7m
- Anexa 6 Tabel dotari-semnat.pdf.p7m
- Anexa 7 Arh-semnat.pdf.p7m
- Anexa 7 IE,IT,IS-semnat.pdf.p7m
- Anexa 7 Rezistenta-semnat.pdf.p7m
- Anexa CS-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini Ambulatoriu-semnat.pdf.p7m
- Certificat de urbanism + Avize-semnat.rar.p7m
- Erata - studiu de fezabilitate-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1163854.pdf
- Fise tehnice dotari echipamente-semnat.pdf.p7m
- Formulare-semnat.pdf.p7m
- Studiu de fezabilitate-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERRA GAZ CONSTRUCT SRL CUI RO 10376216
Asociați 4
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
UNION GENERAL CONSTRUCT SA CUI RO 17425090
Terți susținători 1
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Subcontractanți 16
ADURO IMPEX CUI 20589840
ARCMED NET SRL CUI 36221878
BPM TEHNOLOGICA SRL CUI 34613689
CS STYLE SECURITY S.R.L. CUI 40575059
FARMATIN MEDICAL SRL CUI 32526217
KRONLIFT SRL CUI RO 28428580
MEDFARM TRADING SRL CUI RO 5803531
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
ROMANO ELECTRO SRL CUI RO 36187
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
SMART CONSULTING CUI RO 14205731
SOUL MEDICAL CUI 37127233
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
STEERFORTH CONSULT S.R.L. CUI RO17207281
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Valoare atribuită
49.228.115,91 RON
din 49.530.866,66 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 302.750,75 RON
Deschise acum pe acest cod
12 licitații deschise pe 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spita…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.