Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Proiectare, executie lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul „Construire ambulatoriu în oraș Popești-Leordeni, cu funcțiune medicală”

Număr anunț
CN1049134
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
TERRA GAZ CONSTRUCT SRL (CUI 10376216)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.530.866,66 RON
Valoare atribuită
49.228.115,91 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
06.11.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1101879
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
09.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 216-619445
Documentație de atribuire
DF1163854

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Terți susținători 1
Subcontractanți 16
ADURO IMPEX CUI 20589840
ARCMED NET SRL CUI 36221878
KRONLIFT SRL CUI RO 28428580
MEDFARM TRADING SRL CUI RO 5803531
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
SMART CONSULTING CUI RO 14205731
SOUL MEDICAL CUI 37127233
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324

Valoare atribuită

49.228.115,91 RON

din 49.530.866,66 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 302.750,75 RON

Deschise acum pe acest cod

12 licitații deschise pe 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spita…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.