Atribuită Anunț de participare

CONSUMABILE MEDICALE

Număr anunț
CN1048927
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649.286,40 RON
Valoare atribuită
881.587,60 RON
Data publicării
31.10.2022 15:55
Anunț de atribuire
CAN1095815
Termen limită
05.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1163475

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386

Valoare atribuită

881.587,60 RON

din 649.286,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.