Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de achiziții uniforme de serviciu (palarii, sosete, genti, fular, rucsac, ciorapi, manusi, pelerine) DS Vaslui

Număr anunț
CN1049077
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PIETA SRL (CUI 6582480)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382.890 RON
Valoare atribuită
382.446 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
03.11.2022 14:32
Anunț de atribuire
CAN1095010
Termen limită
02.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1163843

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480

Valoare atribuită

382.446 RON

din 382.890 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 444 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.